Protest Reduty Dobrego imienia przed siedzibą korespondenta telewizji ZDF – sobota, 6.04.2013 godzina 12

6 kwietnia (sobota) br. o godzinie 12 Reduta Dobrego Imienia/Polish League Against Defamation organizuje zgromadzenie publiczne przed siedzibą korespondenta telewizji ZDF w Warszawie, przy ul. Jarosława Dąbrowskiego 58 w celu zaprotestowania przeciwko emisji oszczerczego filmu “Nasze matki, nasi ojcowie” i znieważaniu pamięci żołnierzy Armii Krajowej przez telewizję ZDF. Zażądamy przeprosin ze strony tej telewizji na ręce Światowego Związku Żołnierzy AK.

Jako organizator zapraszam wszystkich, którym jest droga pamięć naszych ojców i dziadów, żołnierzy Armii Krajowej. Zapraszam wszystkich, którzy przeciwstawiają się oszczerstwom i zniewagom, które dotykają Polskę i Polaków. Nie było „polskich obozów śmierci” – były niemieckie obozy śmierci, zbudowane na terenie okupowanej przez Niemców Polski, utworzone i kierowane przez Niemców, w imieniu państwa i narodu niemieckiego. Obozy, w których ginęli obywatele Rzeczpospolitej Polskiej – Polacy, Żydzi, Białorusini, Ukraińcy, Cyganie.

Proszę o powiadamianie znajomych o pikiecie, zabranie ze sobą flag narodowych. Pamiętajmy też, że jesteśmy Redutą Dobrego Imienia, walczymy ze zniesławieniami, wobec czego nie możemy naszym zachowaniem i wypowiedziami nikogo zniesławiać!

KLIKNIJ TU ABY PODPISAĆ LIST PROTESTACYJNY DO SZEFA RADY NADZORCZEJ ZDF

 

 

Maciej Swirski

Założyciel i Dyrektor Wykonawczy Reduty Dobrego Imienia/Polish League Against Defamation

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.