Napiszcie do nas!

-
(67)
>
(67) Stefan
15 listopada 2021 07:47:23 +0000
email

Zamieściłem ten sam tekst na YT, ale znając tych ludzi tam, to mi to pewnie zdejmą, więc wrzucam i tutaj, bo po co dwa razy pisać. Chodzi mi o to, że jesteśmy wszędzie, po całym świecie, ja wylądowałem w Kanadzie, ale Polakiem jest się raz na zawsze albo nie jest się nim wcale. A do tego jak ktoś wychował się na Mokotowie, zna i kocha całym sercem całą Stolicę od Gocławka, przez Bielany do Piaseczna i Okęcia, to nie można mu wcisnąć takich kłamstw, jakie lewusy kolejny raz przemalowane nam próbują wcisnąć.

Z Polski pierwszy raz wyjechałem mając 5 lat i wróciłem gdy miałem lat 10. Od nowa uczyłem się polskiego, ale jak widać udało się nienajgorzej, bo do dziś wszystkich poprawiam ;-D Lata 70-80te spędziłem w Warszawie i wreszcie po strajkach studenckich, studiach i Czernobylu wyjechaliśmy za chlebem. Losy rzuciły nas do Kanady, ale pracowałem też w innych krajach i w USA. Do Polski wróciłem pierwszy raz tuż przed wirusem... i to co spotkałem sprawiło mi największą radość w życiu. Nie dajcie się tam Kochani, tak, jak nie damy się tutaj my... bo Polska to wielka rzecz!

Od wielu lat ciężko tu pracuję "u podstaw" i uczę tubylców (i przypominam naszym, którzy często z lenistwa umysłowego zaczęli zapominać) o Polsce... prawdy o Polakach. Jest to praca u podstaw, zasięg może umiarkowany, ale jakby każde z nas tak zrobiło to efekt byłby imponujący. I tak wszyscy, z którymi miałem kontakt zmienili pogląd, albo nabrali właściwego poglądu na temat spray polskiej i tego jak ogromną rolę Polska i Polacy odegrali w historii.

Nie, to nie jest zachwycanie się samymi sobą, ale uzasadniona i mocno ugruntowana wiedza zdobyta przez więcej jak pół życia spędzonego za granicami Polski, w szeregu krajach gdzie przyszło mi żyć, pracować, walczyć o byt, zdobywać przyjaźnie i każdego dnia dawać świadectwo o tym jak należy żyć, aby zasługiwac na miano człowieka, i jak zwyciężąć mamy, jak dawać przykład, zagrzewać innych, pomagać słabszym i nie bać się pozornie silniejszych. Tacy jesteśmy, takimi nas wychowali nasi poprzednicy i takimi wychowujemy następnych... To tyle tytułem wprowadzenia i przedstawienia się. A oto mój komentarz z YT (YouTube):

Panie Janku, "Oni" doskonale wiedzą co robią i po co to robią. To są zwykli agenci obcego mocarstwa przemalowani dziś za Polaków, ale każde z nas bez trudu rozróżnia komu te syny (i córy) służą. Cała ta nieliczna zresztą zgraja, jest za to doskonale wyposażona przez swoich zagranicznych mocodawców w dostęp do ogromnej tuby propagandy usłużnych unijnych mediów. Globaliści to też przecież przemalowane kolejny raz komuchy i ci sami narodowi socjaliści, dorwali się do waaadzy unijnej. Kwestia w tym JAK zareaguje Naród! Pora przestać być grzecznymi i spokojnymi, bo natychmiast jest to portretowane przez tych drani jako uległośc a nawet przyzwolenie. Nic bardziej zakłamanego! Naród został doskonale wyszkolony w świadomości historycznej. Większość ma studia w oporze i podziemniactwie i było wiadomo, że eurogagatki rzucą na nas swoje doborowe hufce, poczynając od Herr Tuska i innych z jego świty, a teraz całą resztę pinczerów. Pora ich wygwizdać, po prostu wygwizdać gdzie tylko się pojawią, bo znowu będą kombinować, że niby pod kolumną Zygmunta to ich była kuchnia felek niby cała Polska i pewnie jeszcze z przyległościami... choć wszyscy widzieli, ten spęd tęczowego bractwa przemieszanego z ogłupiałą garstką czerwonych emerytów... Nie ulega kwestii, że Polska nie jest za UE "za wszelką cenę", a już na pewno nie za cenę wolności... i o tym trzeba mówić. Bajzel na granicy też nam te dranie zafundowały i kto wie, czy nie ma racji w tym co Red. Ziemkiewicz powiedział, że należy przestać się z nimi picować, tylko zapowiedzieć, że od jutra będziemy pakować tych nachodźców do pociągów prosto na granicy i posyłać wprost do Niemców, niech ich sobie biorą, skoro mają tam u siebie czubków, którzy nawołują do wpuszczania ich do Polski. Niech ich sobie biorą, bo w sumie ci wcale nie chcą Polski, tylko Niemiec (na pierwszy ogień)... Niech UE przyhamuje i ukróci języka, bo to może być dopiero początek tego jak Polacy pokażą innym kto w Polsce rządzi. Wolnoć Tomku w swoim domku! I to by było na tyle. Pewnie lizusy mi to zdejmą, ale przynajmniej poczytają sobie co normalni Polacy o nich myślą... Dzięki Panie Janku za takie prowadzenie spraw, jakbyśmy je sami prowadzili. Dużo zdrowia i jesteśmy zawsze wszyscy RAZEM!

(66) Towarzystwo Patriotyczne
23 lipca 2020 11:13:19 +0000
email

Szanowni Państwo,
Władze Warszawy postanowiły zbudować „swój” pomnik Bitwy Warszawskiej. Ogłoszono konkurs architektoniczny, który został rozstrzygnięty pod koniec lutego br. Budowa odwleka się ze względu na obecną sytuację epidemiczną. Liczymy że sprawa ruszy w przyszłym roku. Niestety ani wyznaczone miejsce, ani forma pomnika nie odpowiadają naszym wyobrażeniom o godnym upamiętnieniu tego wydarzenia. W związku z tym zawiesiliśmy tymczasowo naszą akcję czekając na dalszy rozwój wypadków i odpowiedni moment do kontynuacji idei Jana Pietrzaka.

(65) Rafał
1 lipca 2020 12:13:55 +0000
email

Dzień dobry .Ponawiam pytanie wpłaciliśmy na Pana konto pewną sumę pieniędzy na łuk triumfalny 1920 jaką sumę dotychczas Państwo zebrali i kiedy planowana jest budowa?

(64) Alka
13 lutego 2020 01:06:35 +0000

Teraz, to juz maja gdzies nas, darczyncow. Oglosili , ze miasto daje 3 miliony. Ciekawe czy wspomna, ze Polacy i m.in. Polonia z Chicago wplacala ? Bo narazie ciszaaaa

(63) Lech
29 grudnia 2019 17:22:54 +0000
email

Organizowany jest przez miasto Konkurs na Pl. Na Rodrożu na pomnik Bitwy Warszawskiej 1920 r. dostępny tylko dla zaproszonych. Organizator unika odpowiedzi na zadawane pytania do wniosków na konkurs. Czy to jest poważne zamierzenie wspierane przez MKiDN? Chciałem wziąć udział ale postawione warunki wykluczają mnie z udziału (tzn. brak realizacji w przestrzeni publ.). Czy to ma sens?
Poszukuję osób do współpracy spełniających ten warunek. lechar20@gmail.com

(62) Robert
24 listopada 2019 15:34:50 +0000

Dzień dobry,

Gdzie można zapoznać się z corocznym sprawozdaniami finansowymi Państwa fundacji?

(61) Zbigniew
8 marca 2019 09:15:53 +0000
email

Dzień dobry, proszę o informację, ile zebrano funduszy na Łuk 1920 i co się dzieje aktualnie z tym pomysłem ?
Pozdrawiam. Zbigniew

(60) Andrzej
31 grudnia 2018 11:28:56 +0000
email

Witam,
może kogoś z Pańskiego kabaretu zainteresuje poniższy przyczynek do dziejów III RP:

Pije Lechu do Kiszczaka,
Kiszczak do Michnika.
Tak z PRL-owskiego wraka
wyszła elit klika.
A kto nie w elicie,
ten ma kiepskie życie.
Łupu-cupu, łupu-cupu,
i wstaje o świcie.
Rzekł łaskawie pan generał
do współbiesiadników:
Ja nie będę się upierał,
o co tyle krzyku?
Zawrzyjmy traktacik,
żeby nikt nie stracił.
Łupu-cupu, łupu-cupu,
jeszcze się wzbogacił.
Wnet wiktorię odtrąbiono
wszyscy są radośni.
Kraj dość zgrabnie ograbiono,
wolność krzywą rośnie.
Kto się nie załapał,
ten bęcwał, fajtłapa.
Łupu-cupu, łupu-cupu,
przebiera w ochłapach.
Zblatowali się kolesie
eRPe z PeeReLem.
Przecież naród wszystko zniesie.
W głowach się przemiele.
Hej, kobito, chłopie,
przecież my w Europie.
Łupu-cupu, łupu-cupu,
fajnie jest okropnie.
Kto by zmienić chciał na jotę,
układ ten uroczy,
eurokraty, patrioty,
wydrapią mu oczy.
Kto przeciw elitom,
faszystą, bandytą
jest łu-cupu…
...Wśród przygłupów,
w ciemię go nie bito.

Pozdrawiam serdecznie
Andrzej

(59) Tomasz
8 sierpnia 2018 23:18:32 +0000
email

Panie Janie, już za dziecka słuchałem kabaretów w tv i na jakimś bylem z rodzicami. Młody śmiałem się z tekstów o naszych, ludzkich ułomnościach. A polityki jeszcze w tym tak nie widziałem, może w drugiej połowie lat 80'. Od jakiegoś czasu wszyscy zarzucają mi snucie jakiś teorii spiskowych, na temat polityki i polityków minionej władzy....(jeszcze nie w samorządach) ? Uważam, że to wszystko było ... czy jest grubymi nićmi szyte. Cała ich władza po 90' polegała na koligacjach kolesi, jestem wręcz pewny tego układu .....mafijnego !!! Złodzieje , ubeki i byle komuchy krzyczą o łamaniu demokracji ....to jakiś kabaret dopiero ! Bronią sędziów, ostatniej deski ratunku ich układu. Wszyscy z tych poprzedników uwikłani w korupcję, i myślę też o tych z wyższych półek. Bo jak można wytłumaczyć podpisanie kosmicznie nieopłacalnej umowy na gaz z (r)osjanami lub sprzedaż strategicznych Polskich firm OBCYM ? Jak można było oddać w obce ręce zarządzenie sygnałem TV na Polskę ? To dla wielu po prostu ZDRADA . Na każdym kroku widać jakieś powiązania polityków i działania na rzecz rosji lub Niemiec. Pańskie wypowiedzi to dla mnie MUZYKA i popieram Pana we wszystkim, moje przemyślenia pokrywają się z Pańskimi w 100% . Cegiełka też się znajdzie, powinniśmy być dumni z naszej historii. A ta hołota lewacka chciała zlikwidować naukę historii w szkołach, okroić nowe pokolenia dzieci z wiedzy o bohaterach. I tu widzę działania obcych agentur pod pozorem jakiegoś niewiadomego dobra, by wyplenić patriotyzm !!!! Serdecznie Pozdrawiam !

(58) Bogumila
19 listopada 2017 16:30:29 +0000
email

@panie Janie jestem w posiadaniu danych ona szych przodkach wspolnych jest Pan spokrewniony z Rodziną MAjewskich z Pruszkowa proszę o kontakt kuzynka wcale nie taka daleka89

(57) Marek
30 sierpnia 2017 07:58:04 +0000
url  email

Lubię odwiedzać Pana stronę :) Zawsze są na niej aktualne wiadomości :)

(56) Bou
24 sierpnia 2017 14:05:47 +0000

Brawo Panie Janie, wspaniały pomysł. Trzeba zacząć propagować ten pomysł wszędzie i w bardziej przekonywujący sposób. Trzeba użyć profesjonalnych marketerów, zrobić specjalne website gdzie można wpłacać w najróżniejszy sposób, także z zagranicy. Mamy w Polsce dużo młodych wykształconych web designers których można by użyć do tego celu. Niech to będzie projekt wszystkich polaków, tych młodych i tych starszych. Najpierw trzeba rozpisać konkurs na ten wielki narodowy architektoniczny projekt. Jednocześnie trzeba naciskać władze Warszawy o lokalizację i pozwolenie na budowę. Thanks.

(55) Wojtek
28 kwietnia 2017 23:44:01 +0000
url  email

Panie Janku życzę Błogosławieństwa Matki Bożej Łaskawej z Lubaczowa z okazji urodzin.
Chcę wysłać Panu krótki filmik z pobytu u nas i z wręczenia Statuetki "Bogu i Ojczyźnie" ale muszę mieć emejl do Pana gdyż facebook większych plików jak 25kb nie przyjmuje.

Wojtek Mamczur

Organizator Festiwalu Patriotycznego wLubaczowie


(54) Janusz
30 stycznia 2017 10:41:35 +0000
email

Dzień dobry! Ideę budowy Łuku oczywiście popieram całym sercem. W sprawie wyburzenia pałacu rzucającego złowrogi cień zmrażający nasze działania, chcę przedstawić konkretną propozycję Panu Stefanowi z "Czerwonego Zagłębia". [ napisał do Państwa list 27 listopada 2015r o 13:48:35 w sprawie Łuku]. Bardzo proszę o pomoc w nawiązaniu z nim kontaktu tj. adres mailowy lub nr telefonu. Serdecznie pozdrawiam! Janusz

(53) Piotr
20 grudnia 2015 21:22:10 +0000
email

My Polacy nie mamy Łuku Triumfalnego Bitwy Warszawskiej (która pozwoliła obronić Europę przed zarazą sowiecką), taki monument powinien powstać, ale - co dla mnie Polaka jest szczególnie bulwersujące - my chyba w Polsce nie mamy jakichkolwiek pomników upamiętniających generała Fieldorfa, czy generała Andersa (Generała Polskich nadziei). To jest hańba!

(52) Andrzej z Opola
30 listopada 2015 12:33:08 +0000

Lokalizacja pomnika Łuku Triumfalnego Bitwy Warszawskiej powinna byc nad Wisla co zgodne jest
z pierwszym pomyslem Pana Janka Pietrzaka , a ponadto odpowiada odczuciom historycznym "cudu nad Wisla" . Taki projekt to bédzie CUD i mozna go juz dzisiaj przygotowac , a nie wiadomo czy obecne wladze Warszawy nie wskaza gorszej i nie do przyjecia lokalizacji. Przebudowa Palacu Kultury wzbudzi wiele kontrowersji i bedzie przedluzac proces projektowy , a czasu mamy coraz to mniej bo juz za 4 lata 100 rocznica bitwy.

(51) Stefan
27 listopada 2015 13:48:35 +0000
email

Dzień dobry,
popieram w pełni budowę Luku Triumfalnego Bitwy Warszawskiej, a także wyburzenie "Pekinu". Deklaruję pomoc np. w dystrybucji ulotek propagujących tą ideę, itp. Mieszkam w "Czerwonym Zagłębiu", a co tam... :).
pozdrawiam pana Jana - chodzący wzorzec "właściwej postawy"

(50) Hlina
26 listopada 2015 18:57:00 +0000
email

Panie Janie.Jest Pan cudownym czlowiekiem,ze walczy Pan o nasza Polske. Nie moge sie uspokoic,noc mam nie przespana.Mieszkam obecnie w Irlandii z corka.Co oni wyprawiaja,ta banda.Dzisiaj jak przeczytalam,ze jakas osoba prywatna zlozyla w prokuraturze zawiadomienie o popelnieniu przestepstwa prze Pana Prezydenta, ktory ulaskawil Kaminskiego.Prokuratura ma analizowac.Panie Janie,przypomina mi sie rok 2005,2007.Oni sa do wszystkiego zdolni. Pisze do Pana ,poniewaz ma Pan moc sprawcza. Ja z moja emerytura nic nie moge zrobic. Nie moge zlozyc w prokuraturze pozwu przeciwko tym ktorzy chca rozwalic mowa nienawisci demokratycznie wybrany Sejm.Trzeba to chamstwo skonczyc.

(49) Piotr
22 listopada 2015 12:55:58 +0000
email

Szanowni Panstwo.
Mieszkam obecnie w Niemczech, ale dokladnie obserwoje to, co sie dzieje w Polsce. Jestem pelen podziwu dla wytrwalosci pana Jana Pietrzaka. Bardzo bym chcial, aby Luk Tryumfalny zostal wybudowany. Najlepiej na fundamentach palacu stalina. Jestem przekonany, ze wielu Polakow w kraju, jak i za granicami poprze finansowo ten piekny projekt.
Zycze Panstwu wytrwalosci w dazeniu do celu. Wierze, ze juz niedlugo to bedzie news nr 1 w prasie i telewizji.
Z powazaniem
Piotr Megier
Monachium


(48) Liwia
20 listopada 2015 12:41:46 +0000

Nazywam się Liwia mam 14 lat. Piszę ten list tak naprawdę w imieniu mojego dziadka. Był Pana wielkim fanem. Doceniał Pana twórczość. Uwielbiał Pana kabarety i pogląd na polityke. Pewnie dla Pana ten e-mail nie ma najmniejszego sensu ale ja po prostu chciałam po raz ostatni zrobić coś dla mojego dziadka i napisać to co on niezdążył. Pochwalić Pańską pracę. Dzisiaj zmarł i dowiedziałam się o tym jakąś godzinę temu. Przypominałam sobie przez ten czas wszystko o nim i przypomniałam sobie o tym jak bardzo Pana szanował. Po części zastępywał mi ojca, a to ostatnia rzecz jaką uznałam że mogę dla niego zrobić.
Pozdrawiam, życzę dużo zdrowia.
Liwia Bujak.>

 Imię *
 Email
 WWW
 Tekst *
* Obowiązkowy

Zabezpieczenie antyspamowe
Proszę wprowadzić odpowiednią kombinację liter i cyfr w pole tekstowe zanim wyślesz wpis do księgi gości.
captcha

11 thoughts on “Napiszcie do nas!

 1. admin Post author

  Szanowni Państwo,
  Władze Warszawy postanowiły zbudować „swój” pomnik Bitwy Warszawskiej. Ogłoszono konkurs architektoniczny, który został rozstrzygnięty pod koniec lutego br. Budowa odwleka się ze względu na obecną sytuację epidemiczną. Liczymy że sprawa ruszy w przyszłym roku. Niestety ani wyznaczone miejsce, ani forma pomnika nie odpowiadają naszym wyobrażeniom o godnym upamiętnieniu tego wydarzenia. W związku z tym zawiesiliśmy tymczasowo naszą akcję czekając na dalszy rozwój wypadków i odpowiedni moment do kontynuacji idei Jana Pietrzaka.

  Reply
 2. Marek

  dROGI pANIE jANIE!! Zadne agentury POlszewickie ,feminazistowskie zydokomuny nie powstrzymaja 3000letniego Narodu Polskiego przed wystawieniem wielkiego Luku Triumfalnego sp.gen.Rozwadowskiego!!!na co wplacilem kolejna cegiełkę 50zl

  Reply
 3. Krzysztof Munnich

  Monumentalny Łuk Triumfalny Zwycięstwa 1920 r. TYLKO nad Wisłą, na przedłużeniu „Osi Saskiej”. Zróbmy wszystko by to optymalne rozwiązanie nie zostało zaprzepaszczone!

  Reply
 4. Krzysztof Munnich

  Monumentalny Łuk Triumfalny Zwycięstwa 1920 r. TYLKO nad Wisłą – na przedłużeniu „Osi Saskiej”. Zróbmy wszystko by to optymalne rozwiązanie nie zostało zaprzepaszczone!

  Reply
 5. Andrzej z Opola

  Lokalizacja pomnika Łuku Triumfalnego Bitwy Warszawskiej powinna byc nad Wisla co zgodne jest
  z pierwszym pomyslem Pana Janka Pietrzaka , a ponadto odpowiada odczuciom historycznym „cudu nad Wisla” . Taki projekt to bédzie CUD i mozna go juz dzisiaj przygotowac , a nie wiadomo czy obecne wladze Warszawy nie wskaza gorszej i nie do przyjecia lokalizacji. Przebudowa Palacu Kultury wzbudzi wiele kontrowersji i bedzie przedluzac proces projektowy , a czasu mamy coraz to mniej bo juz za 4 lata 100 rocznica bitwy.

  Reply
 6. wujekWojtek

  PO ZDEMONTOWNIU OBECNEJ IGLICY RAMIONA LUKUWINNY SKRZYZOWANE NAD BRYŁA PALACU ZWIENCZYC KRZYŻEM NA CZEŚĆ JANA PAWŁA II

  Reply
 7. Marek Starzycki

  Panie Sławomirze Siwek!
  Bardzo mi Pana żal. Proszę się leczyć.
  Ponadto chłopi po wojnie tak się popisali, że wygnali Wincentego Witosa z kraju.
  Później zdradzili, dokonując z Targowicą Obywatelską zamachu stanu obalając z Bolkiem
  i Wachowskim patriotyczny rząd Jana Olszewskiego aby mogła zaistnieć
  III Rzeczpospolita Ubecka.
  Pan już nie pamięta, jak Wachowski przywitał tę bandę zdrajców podczas czerwcowej nocy
  staropolskim ” zdrastwujtie „.

  Reply
 8. Marek Starzycki

  Drogi Przemysławie!
  Piszesz bzdury.Powinieneś wiedzieć, że świat nie był wtedy taki prosty. Może podaj źródło swojej wiedzy ( jakieś opracowania historyczne? ). Może nie wiesz, ale o dzisiejszych politykach mówi się dokładnie to samo.
  Ponadto Piłsudski nie przypisywał sobie zwycięstwa nad dziczą ze wschodu. Sam pisał: przybyłem, gdy już przebrzmiały armaty.
  Natomiast Jezus Chrystus i Matka Najświętsza nie mieli z tym zwycięstwem nic wspólnego, ale raczej oficerowie polscy dawnej armii rosyjskiej, którzy znali jej strategię na pamięć.
  Dowodem na to, są wiekie zwycięstwa Polski przedchrześcijańskiej – Państwa Lecha.

  Reply
 9. ZTP

  Budowa pomnika będzie probierzem „Jaka Polska” także dla wielu organizacji i administracji państwowej. WYSŁUCHAŁEM APELU PANA JANA PIETRZAKA W TELEWIZJI REPUBLIKA DO POLAKÓW! ATO CHYBA ZA MAŁO, APEL POWINNNA POPRZEĆ CAŁA POLSKA! Bo Polska to nie tylko obywatele ale i organizacje!

  Reply

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.