Napiszcie do nas!

-
(1)
(1) Stefan
15 listopada 2021 07:47:23 +0000
email

Zamieściłem ten sam tekst na YT, ale znając tych ludzi tam, to mi to pewnie zdejmą, więc wrzucam i tutaj, bo po co dwa razy pisać. Chodzi mi o to, że jesteśmy wszędzie, po całym świecie, ja wylądowałem w Kanadzie, ale Polakiem jest się raz na zawsze albo nie jest się nim wcale. A do tego jak ktoś wychował się na Mokotowie, zna i kocha całym sercem całą Stolicę od Gocławka, przez Bielany do Piaseczna i Okęcia, to nie można mu wcisnąć takich kłamstw, jakie lewusy kolejny raz przemalowane nam próbują wcisnąć.

Z Polski pierwszy raz wyjechałem mając 5 lat i wróciłem gdy miałem lat 10. Od nowa uczyłem się polskiego, ale jak widać udało się nienajgorzej, bo do dziś wszystkich poprawiam ;-D Lata 70-80te spędziłem w Warszawie i wreszcie po strajkach studenckich, studiach i Czernobylu wyjechaliśmy za chlebem. Losy rzuciły nas do Kanady, ale pracowałem też w innych krajach i w USA. Do Polski wróciłem pierwszy raz tuż przed wirusem... i to co spotkałem sprawiło mi największą radość w życiu. Nie dajcie się tam Kochani, tak, jak nie damy się tutaj my... bo Polska to wielka rzecz!

Od wielu lat ciężko tu pracuję "u podstaw" i uczę tubylców (i przypominam naszym, którzy często z lenistwa umysłowego zaczęli zapominać) o Polsce... prawdy o Polakach. Jest to praca u podstaw, zasięg może umiarkowany, ale jakby każde z nas tak zrobiło to efekt byłby imponujący. I tak wszyscy, z którymi miałem kontakt zmienili pogląd, albo nabrali właściwego poglądu na temat spray polskiej i tego jak ogromną rolę Polska i Polacy odegrali w historii.

Nie, to nie jest zachwycanie się samymi sobą, ale uzasadniona i mocno ugruntowana wiedza zdobyta przez więcej jak pół życia spędzonego za granicami Polski, w szeregu krajach gdzie przyszło mi żyć, pracować, walczyć o byt, zdobywać przyjaźnie i każdego dnia dawać świadectwo o tym jak należy żyć, aby zasługiwac na miano człowieka, i jak zwyciężąć mamy, jak dawać przykład, zagrzewać innych, pomagać słabszym i nie bać się pozornie silniejszych. Tacy jesteśmy, takimi nas wychowali nasi poprzednicy i takimi wychowujemy następnych... To tyle tytułem wprowadzenia i przedstawienia się. A oto mój komentarz z YT (YouTube):

Panie Janku, "Oni" doskonale wiedzą co robią i po co to robią. To są zwykli agenci obcego mocarstwa przemalowani dziś za Polaków, ale każde z nas bez trudu rozróżnia komu te syny (i córy) służą. Cała ta nieliczna zresztą zgraja, jest za to doskonale wyposażona przez swoich zagranicznych mocodawców w dostęp do ogromnej tuby propagandy usłużnych unijnych mediów. Globaliści to też przecież przemalowane kolejny raz komuchy i ci sami narodowi socjaliści, dorwali się do waaadzy unijnej. Kwestia w tym JAK zareaguje Naród! Pora przestać być grzecznymi i spokojnymi, bo natychmiast jest to portretowane przez tych drani jako uległośc a nawet przyzwolenie. Nic bardziej zakłamanego! Naród został doskonale wyszkolony w świadomości historycznej. Większość ma studia w oporze i podziemniactwie i było wiadomo, że eurogagatki rzucą na nas swoje doborowe hufce, poczynając od Herr Tuska i innych z jego świty, a teraz całą resztę pinczerów. Pora ich wygwizdać, po prostu wygwizdać gdzie tylko się pojawią, bo znowu będą kombinować, że niby pod kolumną Zygmunta to ich była kuchnia felek niby cała Polska i pewnie jeszcze z przyległościami... choć wszyscy widzieli, ten spęd tęczowego bractwa przemieszanego z ogłupiałą garstką czerwonych emerytów... Nie ulega kwestii, że Polska nie jest za UE "za wszelką cenę", a już na pewno nie za cenę wolności... i o tym trzeba mówić. Bajzel na granicy też nam te dranie zafundowały i kto wie, czy nie ma racji w tym co Red. Ziemkiewicz powiedział, że należy przestać się z nimi picować, tylko zapowiedzieć, że od jutra będziemy pakować tych nachodźców do pociągów prosto na granicy i posyłać wprost do Niemców, niech ich sobie biorą, skoro mają tam u siebie czubków, którzy nawołują do wpuszczania ich do Polski. Niech ich sobie biorą, bo w sumie ci wcale nie chcą Polski, tylko Niemiec (na pierwszy ogień)... Niech UE przyhamuje i ukróci języka, bo to może być dopiero początek tego jak Polacy pokażą innym kto w Polsce rządzi. Wolnoć Tomku w swoim domku! I to by było na tyle. Pewnie lizusy mi to zdejmą, ale przynajmniej poczytają sobie co normalni Polacy o nich myślą... Dzięki Panie Janku za takie prowadzenie spraw, jakbyśmy je sami prowadzili. Dużo zdrowia i jesteśmy zawsze wszyscy RAZEM!


 Imię *
 Email
 WWW
 Tekst *
* Obowiązkowy

Zabezpieczenie antyspamowe
Proszę wprowadzić odpowiednią kombinację liter i cyfr w pole tekstowe zanim wyślesz wpis do księgi gości.
captcha

11 thoughts on “Napiszcie do nas!

 1. admin Post author

  Szanowni Państwo,
  Władze Warszawy postanowiły zbudować „swój” pomnik Bitwy Warszawskiej. Ogłoszono konkurs architektoniczny, który został rozstrzygnięty pod koniec lutego br. Budowa odwleka się ze względu na obecną sytuację epidemiczną. Liczymy że sprawa ruszy w przyszłym roku. Niestety ani wyznaczone miejsce, ani forma pomnika nie odpowiadają naszym wyobrażeniom o godnym upamiętnieniu tego wydarzenia. W związku z tym zawiesiliśmy tymczasowo naszą akcję czekając na dalszy rozwój wypadków i odpowiedni moment do kontynuacji idei Jana Pietrzaka.

  Reply
 2. Marek

  dROGI pANIE jANIE!! Zadne agentury POlszewickie ,feminazistowskie zydokomuny nie powstrzymaja 3000letniego Narodu Polskiego przed wystawieniem wielkiego Luku Triumfalnego sp.gen.Rozwadowskiego!!!na co wplacilem kolejna cegiełkę 50zl

  Reply
 3. Krzysztof Munnich

  Monumentalny Łuk Triumfalny Zwycięstwa 1920 r. TYLKO nad Wisłą, na przedłużeniu „Osi Saskiej”. Zróbmy wszystko by to optymalne rozwiązanie nie zostało zaprzepaszczone!

  Reply
 4. Krzysztof Munnich

  Monumentalny Łuk Triumfalny Zwycięstwa 1920 r. TYLKO nad Wisłą – na przedłużeniu „Osi Saskiej”. Zróbmy wszystko by to optymalne rozwiązanie nie zostało zaprzepaszczone!

  Reply
 5. Andrzej z Opola

  Lokalizacja pomnika Łuku Triumfalnego Bitwy Warszawskiej powinna byc nad Wisla co zgodne jest
  z pierwszym pomyslem Pana Janka Pietrzaka , a ponadto odpowiada odczuciom historycznym „cudu nad Wisla” . Taki projekt to bédzie CUD i mozna go juz dzisiaj przygotowac , a nie wiadomo czy obecne wladze Warszawy nie wskaza gorszej i nie do przyjecia lokalizacji. Przebudowa Palacu Kultury wzbudzi wiele kontrowersji i bedzie przedluzac proces projektowy , a czasu mamy coraz to mniej bo juz za 4 lata 100 rocznica bitwy.

  Reply
 6. wujekWojtek

  PO ZDEMONTOWNIU OBECNEJ IGLICY RAMIONA LUKUWINNY SKRZYZOWANE NAD BRYŁA PALACU ZWIENCZYC KRZYŻEM NA CZEŚĆ JANA PAWŁA II

  Reply
 7. Marek Starzycki

  Panie Sławomirze Siwek!
  Bardzo mi Pana żal. Proszę się leczyć.
  Ponadto chłopi po wojnie tak się popisali, że wygnali Wincentego Witosa z kraju.
  Później zdradzili, dokonując z Targowicą Obywatelską zamachu stanu obalając z Bolkiem
  i Wachowskim patriotyczny rząd Jana Olszewskiego aby mogła zaistnieć
  III Rzeczpospolita Ubecka.
  Pan już nie pamięta, jak Wachowski przywitał tę bandę zdrajców podczas czerwcowej nocy
  staropolskim ” zdrastwujtie „.

  Reply
 8. Marek Starzycki

  Drogi Przemysławie!
  Piszesz bzdury.Powinieneś wiedzieć, że świat nie był wtedy taki prosty. Może podaj źródło swojej wiedzy ( jakieś opracowania historyczne? ). Może nie wiesz, ale o dzisiejszych politykach mówi się dokładnie to samo.
  Ponadto Piłsudski nie przypisywał sobie zwycięstwa nad dziczą ze wschodu. Sam pisał: przybyłem, gdy już przebrzmiały armaty.
  Natomiast Jezus Chrystus i Matka Najświętsza nie mieli z tym zwycięstwem nic wspólnego, ale raczej oficerowie polscy dawnej armii rosyjskiej, którzy znali jej strategię na pamięć.
  Dowodem na to, są wiekie zwycięstwa Polski przedchrześcijańskiej – Państwa Lecha.

  Reply
 9. ZTP

  Budowa pomnika będzie probierzem „Jaka Polska” także dla wielu organizacji i administracji państwowej. WYSŁUCHAŁEM APELU PANA JANA PIETRZAKA W TELEWIZJI REPUBLIKA DO POLAKÓW! ATO CHYBA ZA MAŁO, APEL POWINNNA POPRZEĆ CAŁA POLSKA! Bo Polska to nie tylko obywatele ale i organizacje!

  Reply

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.