Napiszcie do nas!

-
(1)
(2) Tomasz
email

Panie Janie, już za dziecka słuchałem kabaretów w tv i na jakimś bylem z rodzicami. Młody śmiałem się z tekstów o naszych, ludzkich ułomnościach. A polityki jeszcze w tym tak nie widziałem, może w drugiej połowie lat 80'. Od jakiegoś czasu wszyscy zarzucają mi snucie jakiś teorii spiskowych, na temat polityki i polityków minionej władzy....(jeszcze nie w samorządach) ? Uważam, że to wszystko było ... czy jest grubymi nićmi szyte. Cała ich władza po 90' polegała na koligacjach kolesi, jestem wręcz pewny tego układu .....mafijnego !!! Złodzieje , ubeki i byle komuchy krzyczą o łamaniu demokracji ....to jakiś kabaret dopiero ! Bronią sędziów, ostatniej deski ratunku ich układu. Wszyscy z tych poprzedników uwikłani w korupcję, i myślę też o tych z wyższych półek. Bo jak można wytłumaczyć podpisanie kosmicznie nieopłacalnej umowy na gaz z (r)osjanami lub sprzedaż strategicznych Polskich firm OBCYM ? Jak można było oddać w obce ręce zarządzenie sygnałem TV na Polskę ? To dla wielu po prostu ZDRADA . Na każdym kroku widać jakieś powiązania polityków i działania na rzecz rosji lub Niemiec. Pańskie wypowiedzi to dla mnie MUZYKA i popieram Pana we wszystkim, moje przemyślenia pokrywają się z Pańskimi w 100% . Cegiełka też się znajdzie, powinniśmy być dumni z naszej historii. A ta hołota lewacka chciała zlikwidować naukę historii w szkołach, okroić nowe pokolenia dzieci z wiedzy o bohaterach. I tu widzę działania obcych agentur pod pozorem jakiegoś niewiadomego dobra, by wyplenić patriotyzm !!!! Serdecznie Pozdrawiam !


 Imię *
 Email
 WWW
 Tekst *
* Obowiązkowy

Zabezpieczenie antyspamowe
Proszę wprowadzić odpowiednią kombinację liter i cyfr w pole tekstowe zanim wyślesz wpis do księgi gości.
captcha

10 thoughts on “Napiszcie do nas!

 1. Marek

  dROGI pANIE jANIE!! Zadne agentury POlszewickie ,feminazistowskie zydokomuny nie powstrzymaja 3000letniego Narodu Polskiego przed wystawieniem wielkiego Luku Triumfalnego sp.gen.Rozwadowskiego!!!na co wplacilem kolejna cegiełkę 50zl

  Reply
 2. Krzysztof Munnich

  Monumentalny Łuk Triumfalny Zwycięstwa 1920 r. TYLKO nad Wisłą, na przedłużeniu „Osi Saskiej”. Zróbmy wszystko by to optymalne rozwiązanie nie zostało zaprzepaszczone!

  Reply
 3. Krzysztof Munnich

  Monumentalny Łuk Triumfalny Zwycięstwa 1920 r. TYLKO nad Wisłą – na przedłużeniu „Osi Saskiej”. Zróbmy wszystko by to optymalne rozwiązanie nie zostało zaprzepaszczone!

  Reply
 4. Andrzej z Opola

  Lokalizacja pomnika Łuku Triumfalnego Bitwy Warszawskiej powinna byc nad Wisla co zgodne jest
  z pierwszym pomyslem Pana Janka Pietrzaka , a ponadto odpowiada odczuciom historycznym „cudu nad Wisla” . Taki projekt to bédzie CUD i mozna go juz dzisiaj przygotowac , a nie wiadomo czy obecne wladze Warszawy nie wskaza gorszej i nie do przyjecia lokalizacji. Przebudowa Palacu Kultury wzbudzi wiele kontrowersji i bedzie przedluzac proces projektowy , a czasu mamy coraz to mniej bo juz za 4 lata 100 rocznica bitwy.

  Reply
 5. wujekWojtek

  PO ZDEMONTOWNIU OBECNEJ IGLICY RAMIONA LUKUWINNY SKRZYZOWANE NAD BRYŁA PALACU ZWIENCZYC KRZYŻEM NA CZEŚĆ JANA PAWŁA II

  Reply
 6. Marek Starzycki

  Panie Sławomirze Siwek!
  Bardzo mi Pana żal. Proszę się leczyć.
  Ponadto chłopi po wojnie tak się popisali, że wygnali Wincentego Witosa z kraju.
  Później zdradzili, dokonując z Targowicą Obywatelską zamachu stanu obalając z Bolkiem
  i Wachowskim patriotyczny rząd Jana Olszewskiego aby mogła zaistnieć
  III Rzeczpospolita Ubecka.
  Pan już nie pamięta, jak Wachowski przywitał tę bandę zdrajców podczas czerwcowej nocy
  staropolskim ” zdrastwujtie „.

  Reply
 7. Marek Starzycki

  Drogi Przemysławie!
  Piszesz bzdury.Powinieneś wiedzieć, że świat nie był wtedy taki prosty. Może podaj źródło swojej wiedzy ( jakieś opracowania historyczne? ). Może nie wiesz, ale o dzisiejszych politykach mówi się dokładnie to samo.
  Ponadto Piłsudski nie przypisywał sobie zwycięstwa nad dziczą ze wschodu. Sam pisał: przybyłem, gdy już przebrzmiały armaty.
  Natomiast Jezus Chrystus i Matka Najświętsza nie mieli z tym zwycięstwem nic wspólnego, ale raczej oficerowie polscy dawnej armii rosyjskiej, którzy znali jej strategię na pamięć.
  Dowodem na to, są wiekie zwycięstwa Polski przedchrześcijańskiej – Państwa Lecha.

  Reply
 8. ZTP

  Budowa pomnika będzie probierzem „Jaka Polska” także dla wielu organizacji i administracji państwowej. WYSŁUCHAŁEM APELU PANA JANA PIETRZAKA W TELEWIZJI REPUBLIKA DO POLAKÓW! ATO CHYBA ZA MAŁO, APEL POWINNNA POPRZEĆ CAŁA POLSKA! Bo Polska to nie tylko obywatele ale i organizacje!

  Reply

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.