Napiszcie do nas!

-
(64)
(44) Andrzej
email

Chciałbym dożyć chwili (a jestem Pana ruwieśnikiem)żeby głos naszego narodu rozlegał się po całym świecie i nie był zagłuszany przez wrogie media opanowane przez "opozycjonistów" nie Polaków.Żeby radio i telewizja były polskie nie tylko z nazwy.Żeby dziennikarze Polacy zatrudnieni w tychrze mediach nie byli straszeni utratą pracy za serdeczne (od własanego serca)wypowidzi (P.Ziemiec).Życzę całemu zespołowi Towarzystwa Patritycznego sukcesów w Waszej działalności.

(43) Sławek
email

Proszę o przesłanie mi do rozprowadzenia nieodpłatnie 1000 sztuk ulotek dotyczących budowy Łuku Triumfalnego na n/w adres : Sławomir Kozłowski,ul.Rynek 24/4 ; 59-400 JAWOR, za co z góry dziękuję. Pozdrawiam serdecznie wszystkich z szanownym Panem Janem Pietrzakiem na czele.

(42) Romuald
29 sierpnia 2015 00:58:24 +0000
email

wielka idea lepiej taki pomnik niz te ze spiacymi rycerzami

(41) Leszek
22 sierpnia 2015 22:23:22 +0000
email

Gratuluje pomyslu !! Przypominam,ze Bitwa Warszawska byla jedno z bitew ,ktora przesadzila o losach Swiata !! CHWALA BOHATEROM!! Polska i jej bohaterski narod powinien miec dwa luki triumfalne: Jeden za Bitwe Warszawska,a drugi za Odsiecz Wiedenska. Przez wieki Polacy bronili Europy przed najazdami za co dzisiaj jestesmy traktowani jak Europejczycy drugiej kategorii. Czas obudzic ducha w tym narodzie !!
PS. Przepraszam za brak polskich "znakow" ,ale pisze z "wygnania"!!!!

(40) Tomasz
18 sierpnia 2015 14:01:26 +0000
email

Zbiórka powinna znacząco przyspieszyć gdy będzie już jakiś konkret np. projekt albo lokalizacja.

(39) Marek
18 sierpnia 2015 13:58:35 +0000
url  email

Wpłaciłem. W swojej firmie udzielam rabatu każdemu, kto udokumentuje wpłatę. Najchętniej widziałbym Łuk biegnący nad pekin'em, wyższy o 1/3. Jedna strona zakotwiczona przy rogu Alej i Plater, druga przy rogu Świetokrzyskiej i Marszalkowskiej - dokładnie na linii północ-południe Wtedy front Łuku będzie patrzył na wschód. Na szczycie Łuku wieczny płomień...

(38) Waldemar
16 sierpnia 2015 07:51:34 +0000
email

Idea potrzebyje natychmiastowego dzialania i rozpowszechniania i cegielek oczywiscie. wlasnie wplacilem kilka i bede 'rozsiewal' idee wsrod znajomych. zaden patriota nie odmowi - to nasza POWINNOSC
Waldek

(37) Marian
25 lipca 2015 00:11:05 +0000
email

Czy nie byloby dobrze,zeby nie tylko w W-wie powstal Pomnik Chwalebnej Walki?
Moze w patriotycznym uniesieniu znalezliby sie ludzie,ktorzy postawia w swojej miejscowosci np.krzyz pamieci dla tego wielkiego czasu?
Drugim aspektem tej sprawy bedzie to,ze wszyscy,ktorzy beda chcieli zrobic te akcje- beda przeciwko rusom (zRzadu,Parlamentu,Senatu),ktorzy rzadza teraz Polska.


(36) Mirek
26 czerwca 2015 15:00:55 +0000
email

Moim celem nie jest pouczanie takiej osoby jak pan Jana,ale moim zdaniem każdy pomysł jest dobry,o ile jest skuteczny. - na cele działalności fundacji powinna być wprowadzona składka członkowska,każda osoba chcąca należeć do towarzystwa,mogłaby uiszczać opłatę miesięczną,kwartalną czy roczną.W zamian otrzymałaby certyfikat członkostwa w towarzystwie. - fajną rzeczą jest ta figurka,chciałbym mieć taką na biurku,czy półce,aby przypominała mi kim jestem i gdzie są moje korzenie.Można zrobić coś na wzór zapisów i przedpłaty za figurkę,aby uniknąć nadprodukcji,zawsze można je dorobić.

(35) Mirek
26 czerwca 2015 14:36:08 +0000
email

Witam serdecznie i gorąco wszystkich patriotów.Wielkim wstydem i hańbą jest to,że my Polacy musimy dowiadywać się o tak wzniosłej i pięknej inicjatywie,jaką jest budowa Łuku Triumfalnego prawie,że w konspiracji.O tej inicjatywie dowiedziałem się z łamów tygodnika wSieci,z wielką radością wsparłem ten, jakże doniosły cel.Chciałbym tutaj oficjalnie ręcząc słowem honoru (bo tylko to nam pozostało)że udzielę wsparcia każdej tego typu inicjatywę.

(34) Jacekl
28 maja 2015 00:09:01 +0000
email

Zgadzam sie z idea wybudowania pomnika. Bitwa Warszawska z 1920 roku byla wielkim dzielem Narodu polskiego. Duzo czytalem na jej temat i na roli Jozefa Pilsudskiego i wielkiego dowodcy tej bitwy Generala Tadeusza Rozwadowskiego. Nie staram sie nikogo przekonac. Chce poznac prawde historyczna na ten temat. W wyniku zamachu majowego z 1926 roku, Jozef Pilsudski aresztuje i pozbywa sie prawdziwych bohaterow wojny z 1920 roku. Co bylo tego przyczyna? Co powodowalo, ze Adolf Hitler wysoko cenil sobie Jozefa Pilsudskiego? Uprzejmie prosze o odpowiedz oparta na faktach historycznych.
Z szacunkiem - Jacek Wanczura

(33) Maciej
11 maja 2015 08:39:36 +0000

Wspaniała inicjatywa, o której dowiedziałem się z wywiadu zamieszczonego w piśmie w wSieci. To rzeczywiście porażające, jak mało w przestrzeni publicznej Warszawy jest symboliki zwycięstwa i dumy narodowej.

(32) Krzysztof
24 kwietnia 2015 10:39:43 +0000
email

Łuk Triumfalny Zwycięstwa 1920r. powinien być jednym z dominujących elementów panoramy Stolicy. Lokalizacja na prawym brzegu Wisły, w okolicy Portu Praskiego, jest optymalnym rozwiazaniem. Efekt umieszczenia Łuku na brzegu dużej rzeki świetnie ilustruje imponujący łuk "Gateway" w Saint Louis, nad rzeką Mississipi. Mam nadzieję, że Polskę będzie stać na równie atrakcyjne upamiętnienie tej rocznicy naszego historycznego zwyciestwa. Musimy się do tego wszyscy przyczynić.
Krzysztof Munnich
Architekt - Urbanista

(31) Władysław
15 kwietnia 2015 16:39:40 +0000
email

Witam i pozdrawiam bardzo serdecznie wszystkich związanych w budowę Łuku Tryjumfalnego Bitwy Warszawskiej.Wspaniała inicjatywa,popieram od początu,a dzisiaj wykupiłem cegiełkę i zachęcam do zrobienia tego samego.Niech zobaczą nowe pokolenia jak walczyli nasi dziadowie.

(30) Sławomir
5 kwietnia 2015 08:01:51 +0000
email

Błogosławieństwo Boże niech rzuci swój promień na górujący nad sowieckim Pałacem "Kultury i Nauki" w roku 2020, Łuk Triumfalny "Cudu nad Wisłą"... .
Jak to powiedział Einstein o Bogu "...nie wierzę, tylko wiem...", że będę oglądał to wydarzenie z bliska.
Doznałem szoku 10 kwietnia 2010 roku...żadne leki nie pomagają...zwłaszcza jak widzi się naiwną głupotę niektórych naszych obywateli...ale żyjemy po to, by walczyć...
Wiem, że zasilę więcej niż raz konto Towarzystwa Patriotycznego.

Do zobaczenia najpóźniej pod Lukiem Triumfalnym.

Pozdrawiam

Sławomir Pietraszun(29) Janusz Gradowski
4 marca 2015 13:10:52 +0000
email

Z wielkim wzruszeniem i radością składam skromną cegiełkę na budowę LUKU TRIUMFALNEGO.Nie silę się na jakiekolwiek uzasadnienie-po prostu brak słów.Niech każdy z Polaków przeczyta książkę B.Urbankowskiego "Józef Piłsudski..." a zrozumie co jesteśmy winni naszym BOHATEROM. Janusz Gradowski

(28) Elżbieta Herbik Gruszka i Eugeniusz Gruszka z Wars
27 lutego 2015 11:50:05 +0000

Serdeczne podziękowania dla Pana Pietrzaka za tę wspaniałą inicjatywę.Nareszcie ziści się Pana pragnienie o którym mówił Pan wielokrotnie w Kabarecie Pod Egidą.Wspomóżmy Towarzystwo Patriotyczne finansowo.Nikt inny za nas tego nie zrobi, a wręcz będą rzucać kłody pod nogi.Zyczę powodzenia w realizacji.

(27) Ewa
7 listopada 2014 20:14:44 +0000
email

Zarażone Pana pomysłem postanowiłyśmy świętować polonezem Święto Niepodległości w naszej szkole .Ten piękny taniec wykonały dzieci z klasy 2a integracyjnej w SP 21 w Gliwicach . Aplauz był ogromny. Myślę że warto obejrzeć. Polacy mają chyba we krwi ten piękny taniec, bo małe dzieci nauczyły się kroków i całego układu w 20 minut
/www.facebook.com/video.php?v=798391826874236&set=vb.631131373600283&type=2&theater
Pozdrawiam serdecznie
Ewa Stawicka

(26) Przemysław
email

Ideę krzewienia wszelkich patriotycznych dzieł popieram.
Nie popieram natomiast uznawania Józefa Piłsudskiego bohaterem narodowym.
Piłsudski był człowiekiem, który zrobił więcej zła dla Polski niż dobra.Znane są jego ścisłe związki z masonerią oraz agenturą niemiecką.
Doskonale rozbroił Polskę , by była osłabiona militarnie przed wybuchem II Wojny Światowej.
Ale najbardziej ubliżył Jezusowi Chrystusowi i Matce Najświętszej , przypisując sobie "zwycięstwo " nad bolszewikami.

Tutaj Bóg dokonał cudu nie tylko dla Polski, ale całej Europy!
Śmierć Piłsudskiego opisuje św. Faustyna w swoim Dzienniczku.

(25) Wiesław Jędrzejczyk
email

Panie Janku , gratuluję godnej postawy , Honoru i patriotycznej incjatywy związanej z budową Łuku Triumfalnego roku 1920 ... przesyłam Darowiznę na cele statutowe Towarzystwa Patriotycznego - Chcemy tańczyć Poloneza także w Krakowie , Wieliczce ...
Panie Janku , tak trzymać ,,, SZCZĘŚĆ BOŻE ....i bardzo długiego życia ,, jest Pan potrzebny Narodowi Polskiemu ...


 Imię *
 Email
 WWW
 Tekst *
* Obowiązkowy

Zabezpieczenie antyspamowe
Proszę wprowadzić odpowiednią kombinację liter i cyfr w pole tekstowe zanim wyślesz wpis do księgi gości.
captcha

10 thoughts on “Napiszcie do nas!

 1. Marek

  dROGI pANIE jANIE!! Zadne agentury POlszewickie ,feminazistowskie zydokomuny nie powstrzymaja 3000letniego Narodu Polskiego przed wystawieniem wielkiego Luku Triumfalnego sp.gen.Rozwadowskiego!!!na co wplacilem kolejna cegiełkę 50zl

  Reply
 2. Krzysztof Munnich

  Monumentalny Łuk Triumfalny Zwycięstwa 1920 r. TYLKO nad Wisłą, na przedłużeniu „Osi Saskiej”. Zróbmy wszystko by to optymalne rozwiązanie nie zostało zaprzepaszczone!

  Reply
 3. Krzysztof Munnich

  Monumentalny Łuk Triumfalny Zwycięstwa 1920 r. TYLKO nad Wisłą – na przedłużeniu „Osi Saskiej”. Zróbmy wszystko by to optymalne rozwiązanie nie zostało zaprzepaszczone!

  Reply
 4. Andrzej z Opola

  Lokalizacja pomnika Łuku Triumfalnego Bitwy Warszawskiej powinna byc nad Wisla co zgodne jest
  z pierwszym pomyslem Pana Janka Pietrzaka , a ponadto odpowiada odczuciom historycznym „cudu nad Wisla” . Taki projekt to bédzie CUD i mozna go juz dzisiaj przygotowac , a nie wiadomo czy obecne wladze Warszawy nie wskaza gorszej i nie do przyjecia lokalizacji. Przebudowa Palacu Kultury wzbudzi wiele kontrowersji i bedzie przedluzac proces projektowy , a czasu mamy coraz to mniej bo juz za 4 lata 100 rocznica bitwy.

  Reply
 5. wujekWojtek

  PO ZDEMONTOWNIU OBECNEJ IGLICY RAMIONA LUKUWINNY SKRZYZOWANE NAD BRYŁA PALACU ZWIENCZYC KRZYŻEM NA CZEŚĆ JANA PAWŁA II

  Reply
 6. Marek Starzycki

  Panie Sławomirze Siwek!
  Bardzo mi Pana żal. Proszę się leczyć.
  Ponadto chłopi po wojnie tak się popisali, że wygnali Wincentego Witosa z kraju.
  Później zdradzili, dokonując z Targowicą Obywatelską zamachu stanu obalając z Bolkiem
  i Wachowskim patriotyczny rząd Jana Olszewskiego aby mogła zaistnieć
  III Rzeczpospolita Ubecka.
  Pan już nie pamięta, jak Wachowski przywitał tę bandę zdrajców podczas czerwcowej nocy
  staropolskim ” zdrastwujtie „.

  Reply
 7. Marek Starzycki

  Drogi Przemysławie!
  Piszesz bzdury.Powinieneś wiedzieć, że świat nie był wtedy taki prosty. Może podaj źródło swojej wiedzy ( jakieś opracowania historyczne? ). Może nie wiesz, ale o dzisiejszych politykach mówi się dokładnie to samo.
  Ponadto Piłsudski nie przypisywał sobie zwycięstwa nad dziczą ze wschodu. Sam pisał: przybyłem, gdy już przebrzmiały armaty.
  Natomiast Jezus Chrystus i Matka Najświętsza nie mieli z tym zwycięstwem nic wspólnego, ale raczej oficerowie polscy dawnej armii rosyjskiej, którzy znali jej strategię na pamięć.
  Dowodem na to, są wiekie zwycięstwa Polski przedchrześcijańskiej – Państwa Lecha.

  Reply
 8. ZTP

  Budowa pomnika będzie probierzem „Jaka Polska” także dla wielu organizacji i administracji państwowej. WYSŁUCHAŁEM APELU PANA JANA PIETRZAKA W TELEWIZJI REPUBLIKA DO POLAKÓW! ATO CHYBA ZA MAŁO, APEL POWINNNA POPRZEĆ CAŁA POLSKA! Bo Polska to nie tylko obywatele ale i organizacje!

  Reply

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.